5kusů 1x2 PLC Splitter SC UPC Micro Typ Optické Mini Modul 900um Ftth Splitter SC UPC Splitter 1X2 Vlákno Opitc Splitter

Dostupnost: Skladem

502.74 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Blockless, Vlákniny PLC Splitter, Singlemode, 900µm Vlákna, SC/APC Konektor

Planar lightwave circuit (PLC) splitter je typ optické power management zařízení, který je vyroben pomocí křemenného optického vlnovodu technologie pro distribuci optických signálů z Central Office (CO), více předpoklad místech.

Blockless, PLC splitter má silnější vlákno ochranu než holé vlákno splitter, který je miniaturizace výsledek kazety splitter. Používá se především pro různé připojení a rozvaděče nebo síťové skříně. Podrobnosti o produktu Balíček Styl Mini Konfigurace Modulu Typ 1x2 1x4 1x8 1x16 Typ Vlákna Singlemode G. 657A1 Typ Konektoru SC/APC, Vstupní/Výstupní Průměr Vlákna 900µm Vstupní/Výstupní Vlákno Délky 1,5 m, průchozí útlum ≤4.0 dB Vrátí Ztráty ≥50 db Ztráty Jednotnosti ≤0.6 dB Směrovost ≥55 db Polarizace Závislé Ztráty ≤0.2 dB Závislá na Teplotě Ztráta ≤0,5 dB Vlnová délka Závisí Ztráta ≤0,3 dB Provozní šířka Pásma 1260~1650nm dělicího Poměru 50/50 Provozní/Skladovací Teplota

-40~85°C

Blockless, PLC Splitter

1X2 PLC splitter, rovnoměrné rozdělení optického signálu

Malá velikost, s splitter typ mini modul, SC/APC konektor

Ideální pro EPON, GPON, FTTH/FTTX sítě

Balíček styl Ocelové Trubky, Holé Vlákno
Číslo Modelu plc splitter
Návrat Ztráta Více než 50dB
Průměr Vláken 900um
Operační pásma 1260~1650nm
PDL Méně než 0,2 dB
Značka UVR
Směrovost Více než 55dB
WDL Méně než 0,3 dB
Vlákno Typ Singlemode G. 657A1
Ztráta Uniformity Méně než 0,6 dB
Kompatibilní Trendnet
Teplota Závislá Ztráta Méně než 0,5 dB
Typ Konektoru SC/UPC
Délka Vlákna 1,5 M
Položka Délka 1.5m
Průchozí útlum Méně než 4,0 dB

Napsat recenzi

5kusů 1x2 PLC Splitter SC UPC Micro Typ Optické Mini Modul 900um Ftth Splitter SC UPC Splitter 1X2 Vlákno Opitc Splitter

5kusů 1x2 PLC Splitter SC UPC Micro Typ Optické Mini Modul 900um Ftth Splitter SC UPC Splitter 1X2 Vlákno Opitc Splitter

Blockless, Vlákniny PLC Splitter, Singlemode, 900µm Vlákna, SC/APC Konektor Planar lightwave circuit (PLC) splitter je typ optické power management zařízení, který je vyroben pomocí křemenného optického vlnovodu technologie pro distribuci optických signálů z Central Office (CO), více předpoklad místech. Blockless, PLC splitter má silnější vlákno ochranu než holé vlákno splitter, který je miniaturizace

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty